KARİYER

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Firmamız faaliyetlerinde sosyal sorumluluğunun ve etik değerlerinin yanısıra yürürlükte olan iş güvenliği yasaları ve bu yasaların işaret ettiği düzenlemelere de tamamen uygun olarak hareket etmektedir. Çalışanlarımızın haklarını korumada yasal düzenlemelerin yanısıra faaliyetlerimizin her etabında yönetim becerilerimizle, çalışan haklarını garanti altına almaktayız.

HEDEFLERİMİZ

İnsan kaynakları politikamızla aşağıdaki prensipler çerçevesinde ise alımlar gerçekleşmektedir:

  • Adaylar değerlendirilirken yetenekleri, yetkinlikleri, beceri ve tutumları göz önüne alınarak değerlendirilir ve uygun görünen adaylar firmamız bünyesine dahil edilir.
  • Yönetim felsefemiz ve uygulamalarımız mesleğinde en iyi olan personeli olumlu yönde motive ederek, uzun yıllar boyu onlarla çalışmamızı sağlar.
  • Çalışanlarımızla ilişkilerimiz güven, adalet ve fırsat eşitliği ilkelerine dayanmaktadır.
  • Çalışanlarımızın kişiliklerine, yöneticileri ve çalışma arkadaşları tarafından saygı duyulur.
  • Çalışanlarımız arasında hiçbir fark gözetilmez ve çalışanlarımız hiçbir tehdite maruz bırakılmaz.
  • Mevcut yasal düzenlemeler uyarınca, çalışanlarımız görevlerini profesyonelce yerine getirirler. Görevleri süresince çalışanlarımız, firmamız tarafından azami şekilde destek görürler.
  • Kişisel ve kurumsal hedeflere ulaşılması için çalışanlarımızı motive etmek adına ödül ve prim mekanizmaları geliştirilmiştir.
  • Çalışan temsilcileri, çalışanlarımız ile yönetim kadrosu arasında toplantılarda açık ve dürüst bir duruş sergilenerek, tüm katılımcıların hakları aynı ölçüde korunur.

BİZİMLE ÇALIŞIN

ALTACA olarak iş gücümüz, bizim en büyük varlığımızdır. Bu prensip ile hareket edip, çalışanlarımızın desteklemeyi sürdürecek ve ekibimize yeni katılımların önünü açmak suretiyle müşterilerimize en kalite hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Eğer kariyer seçeneklerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen güncel özgeçmişiniz ve tanıtım yazınızla recruitment@altaca.com adresine başvuruda bulununuz.