Bu belge Altaca Şirketler Grubu için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

ALTACA ŞİRKETLER GRUBU bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez.

ALTACA ŞİRKETLER GRUBU ile e-posta yoluyla ietişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.

İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

ALTACA ŞİRKETLER GRUBU güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememektedir.

İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelerimizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, ALTACA ŞİRKETLER GRUBU bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.

ALTACA ŞİRKETLER GRUBU web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Bu belge 15 Ocak 2016 tarihinden itibaren geçerlidir.